25 Aprilie 2024, 13:34:41
Navigare
Latest Jokes
Total Jokes -=[694]=-
Mohamed la Berlin
Plimbări la aer
Corida cu bucluc
Supărarea, bate-o Doamne!
Ghid de spovedanie
Diferenta la STOP
Topul celor mai bune bancuri despre Caracal
Expresii romanesti pe întelesul străinilor
JURNALUL UNUI ROMÂN NORMAL
Parcare ieftină
Discuţi pe forum
Cele mai noi discuţii
Horoscopul vesel - hor...
Horoscopul saptamanii:...
Horoscopul vesel - hor...
Filme online gratis
Alabama DMV driving test
Cele mai active discuţii
Încă nu există discuţii în forum.
Cele mai noi articole
LEGILE LUI MURPHY - ...
Cum sa selectezi tot...
Like or dislike this...
Știrea lungă, sărăci...
Despre Banane
Poză aleatoare
webshop anyhoo
 
Share on Tumblr
Vezi discuţia
 Printează discuţia
Spovedania unui neprihanit
anyhoo
buna ziua,

am si eu o problema foarte mare noi am vb cu ceva timp in urma si va intrebam de ce sunt urmarit ca am furat bla bla si dvs cica injura pe unu ufffffffff ce-mi aduc aminte cu cativa ani buni in urma eu folosind yahoo mess am vb urat cu un id george george care de fapt cand plecase acest prieten eu nu mai aveam absolut nici o cunostinta despre el decat ca este la napoli si atat fara a avea acest id eu tinand legatura cu verisoara lui o mai intrebam de acesta persoana ce mai face una alta si-mi da acest id pe care il adaug gresala face sa-l am incorect oneageorge de fapt este onea.george si aparand si george george si in paranteza onea.george am facut confuzia de a injura acest bun prieten care nu stiam nici pe departe ca este el am sters din lista acest id,dupa ce fac folosind 2 adrese il adaug in cealalta si spune de ce m-ai injurat eu zic prieten drag ne stim de o viata si tin enorm de mult la acest om care chiar nu merita ai face asta ce fac vb dupa cealalta lista si ma intalnesc cu respectivul dar nu era el uffff si dvs stiti bine cu conversatiile acestea cum este ca eu nu ma pricep cum se intercepteaza si astea cert este ca nu-l mai gasesc pe facebook si as vrea tare mult sa pot vb cu el la locurile de munca unde lucram colegii ma dusmaneau fiind printre ei si dl papa stefan care acum inteleg de ce injura dupa telefonul meu eu acestui baiat nu i-am auzit vocea la telefon repet stiind ca este plecat la napoli chiar crezand ca aceste persoane nu le voi mai revedea si ca am pierdut niste prieteni care chiar tineam enorm la ei aceste lucruri as vrea sa le vb in fata acelor persoane care stiu toate aceste lucruri nu as vrea ca cineva din familia mea sa stie despre viata mea personala care am ajuns asa datorita prietenilor si asta repet cu acest georgica care era pt mine mai mult ca un frate a fost o mare gresala si nu stiu cum sa fac sa inteleaga cu cine vb in ce intrasem si asta cu toti stim bine ca pe aceasta planeta rautatea domina si nu as vrea ca dintr-o prietenie foarte buna sa se ajunga la ceva foarte urat,aveam un coleg la munca papa stefan care nu stiu cat de real ii este numele atata timp cat injura pe Dumnezeu vb urat la telefon ieseam in baruri imi spunea sa vb tare ca parca este surd si asta dv ati avut apartamentul din banu manta inchiriat chiar eu eram atunci stau si plang si ma intreb de ce nu a aparut acest georgica in fata mea cu dumneavoastra si se schiba toata aceasta situatie si va rog sa ma credeti in tot cea ce eu va spun ca nu va mint uneori plang gandind ce am facut datorita acestui mod de comunicare care neavand poza neauzind voce facand confuzie datorita faptului ca eu vb cu acele persoane care sunt mai putin placute a comunica cu ele prin intermediul acesta si dorind o singura chestie si atat am facut confuzia sa jignesc o persoana foarte draga mie amintindu-mi pe unde mai mergeam si gandindu-ma ce o mai face si cum pot lua legatura cu el din pacate acest mijloc de comunicare ma dezamagit enorm pt ca nu-l foloseam in momentul cand aceasta persoana a plecat am obtinut acest id de la rudele sale care mai bine nu il aveam preferam sa nu mai stiu absolut nimic de acest om decat cea ce stiu ca sa intamplat el refuza sa vb cu mine asta nu stiu de ce,asa cum nu stiu nici cine detine aceste informatii si unde vor ajunge eu decat vreau sa plateasca toti aceia care pe acest prieten drag l-au jignit cu intentie si stiind ca vb cu el si pe toti acei oameni care imi doresc mie raul eu acestei persoane ii doream tot binele din lume,rautatea din lume ma face sa ma simt extrem de prost eu stiu sigur ca dvs nu va stiu numele si cu dl bogdan paunica a-ti locuit in acel apartament din banu manta cu siguranta si eu chiar nu foloseam acest mijloc de comunicare facebook cred nu stiu vreau sa cred ca adevarul va fi real si ca acel Papa Stefan care nu stiu daca este real acest nume si Marius Constantin vor plati pt tot raul adus mie eu neavand vina si ne injurand persoana aceasta draga intentionat uneori stau si ma gandesc plangand de ce tocmai mie,indiferent de cea ce fac in viata mea personala care poate daca aceste persoane mai erau alaturi mie nu mai faceam asa ceva dar viata face sa desparta unele suflete bune si te apropie de acele rele asa cum a fost cazul meu apropiindu-ma de acest Papa Stefan cunoscadu-l care-mi vroia raul spunea cand am plecat de la acea benzinarie datorita minusurilor ca vrea sa-l vada ucis pe acel administrator ei bine acest om imi dau seama ca se gandea la mine de acea erau acele telefoane facute sa ies cu el afara de acea imi cerea tel si spunea ca vb cu marius un fost coleg care vindea bonuri si nu batea pe casa de marcat sustragand bani din acea firma si eu plateam ca prostu de acea cand eram cu stefan pe tura mi-a plecat din pompa fara sa achite etc acesta nu este un om si va rog sa ma credeti pe cuvant acest suflet este mai8 rau decat al catelusului pe care il am as vrea ca dvs sa lucrati corect si sa vedem adevarul.Repet georgica si adriana a insemnat enorm de mult pt mine pt a putea face asta eu am fost la ei ma distram cu ei si nu vreau ca cineva sau ceva vreodata sa faca ca din aceasta prietenie sa ajung la dusmanie si poate chiar tragica nu pot sa cred ca exista acesti oameni cu sange atat de rece nu pot acum inteleg de ce stefan mi-a cerut acele cv-uri ca gaseste el de munca :)) darr ce om care va plati pt asta ma scotea la carciuma la georgian si la colentina sa injure la masa Doamne fereste da acel colonel de sectie nu putea sa-i spuna Stefane tata ai grije ca poate persoanele astea sunt prieteni nu face rau sa injuri la tel si mai stiu eu ce cum se colaboreaza dar de unde nu judecam nu judecam faza este si cu adresele mele pt ca acel ap dupa cum bine stiti este inchiriat sta in altul si tot asa eu in momentul cand georgica plecase stateam la o garsoniera pe chisinau dupa care m-am mutat cu ai mei el nestiind toate astea eu id si ceva despre el perioada mare de timp si uitati unde sa ajuns va rog mult de tot ca acesti oameni care doresc distrugerea mea prin mijloace mai putin umane asa cum este cel al lui Papa Stefan cu care am lucrat la firma Rasib pe soseaua fundeni la benzinaria moll sa plateasca eu nu am vb urat cu nimeni daca am sunat la sectia dupa colentina sa vina sa ia masuri ca a plecat masina fara sa achite cred ca nu e rau,daca am apelat la capitala spunand ca nu lucreaza cum trebuie cred ca nu e rau, eu am vrut decat dreptatea si sa nu ne furam unul pe celalalt dupa ce ca rupeau acele documente furau si din magazin nu se poate faci o ilegalitate bine inchidem ochi dar atat nu ma fura si pe mine care eu nu fac aceste ilegalitati obtinand bani din comercializarea documentelor un pachet de tigari se scotea ca lasa omu o mie doua si asta dar nu cum erau astia a pai cine fumeaza cutare ala fura ",eu sunt un incult nu judec" asa ma lasat Dumnezeu sa nu stiu ca imi doreau acesti oaeni raul profitand dupa urma mea
 
http://feraru.eu/777
anyhoo
as vrea ca acest marius constantin care a colaborat cu "papa stefan" sa fie ascultati nu stiu cum se fac aceste interceptari telefonice eu sunt rarait asa ca se da seama cine de unde si cum injura dupa aceste telefoane cu mine a fost o eroare cu un bun prieten nestiind ca este el este vorba de onea george care de mult timp nu mai stiam nimic de el avand id-ul de la vara sa chiar gresit adaugat in lista si facand aceasta confuzie acum vad ca nu mai apare deloc este onea george dar alta persoana nu el eu rog toate aceste persoane care au colaborat la acest caz sa faca dreptate si neluand in seama acea persoana de la statia moll dupa fundeni care aducea agravarea acestei situati nestiind acest lucru eu crezand ca este angajat si atat dar nu ma scotea la bere si dadea telefoane injurand chiar o data spunand nu am credit da sa sun dupa al tau si punandu-ma sa fac si eu acelasi lucru zicand ca vb cu marius un alt coleg de la moll nu acelasi cu marius constantin eu vreau ca aceasta persoana daca a intentionat sa faca vreun rau asa cum dupa cate stiti sunt multi oameni raufacatori sa plateasca pentru asta mai mult decat atat stiu ca dvs a-ti locuit acum vreo 4 ani in banu manta 29,acest papa stefan fost angajat la moll fundeni mi-a cerut sa fac si cv-uri promitand ca gaseste de munca etc este un om care doreste obtinerea unei locuinte el nefiind din bucuresti vorbesc cu dvs la modul cel mai serios pentru ca atunci cand a-ti intrat in locuinta v-am vazut oameni si eu la fel sunt nu cum este aceasta persoana eu nu detin informatii prea multe despre el atata stiu ca au venit de la sectiile de politie si se uitau pe camere la acea benzinarie vreau sa nu i se faca jocul acestui om repet eu cu prietenul meu bun onea george care este din targoviste nu am vrut sa-l jignesc mai mult decat atat nu stiam despre tatal lui fiind prieteni foarte buni timp de 2 ani va poate confirma acest lucru nu aveam acest id nu aveam internet in acel timp cand a plecat acest id l-am obtinut de la vara lui si am 2 eroarea a facut ca este unul fara pct care apare exact oneageorge si unul cu pct care apare george.George(onea george) eu colaborand cu alt gen de persoane ca probabil stiti nu toti ii considera oameni normali dar asta este viata prieteni am devenit asa crezand ca este o persoana care mi-a facut rau am injurat acum ca nu sunt in tara si stiam ca este la napoli ma gandesc sal caut pe facebook nefolosind eu acesta des in romania si vad poza lui era george care stiam ca este la napoli imi lasa nr de tel il sun ce faci georgica esti la napoli bla bla si el zice ca sta in bucuresti de nu stiu cati ani dupa care ii cer si mess-ul mil da si realizez intamplarea de ani de zile petrecuta eu stau si plang uneori gandindu-ma ca dintr-o prostie care va rog sa ma credeti nu a fost intentionata sa ajuns la asemenea lucruri georgica pt mine a insemnat enorm atata timp cat ieseam impreuna avand grije de viata mea chiar la despartire spunea ai grije de tine si asta nu puteam face asta eu dar dupa cum stim sunt oameni care profita dupa oameni as vrea ca acel Papa Stefan ireal nume sa il gasim si sa intreb ce urmarea el pentru ca este strigator la cer sa stiu ca din prietenia mea cu georgica sa ajuns aici datorita lui si poate si marius constantin nu stiu exact dar Papa Stefan sigur dorea sa faca rau va rog sa cititi acest mesaj si daca dvs va ocupati de acest caz as vrea sa stiu ca lucrati corect si nu lasam persoane inumane sa desparta suflete care intr-adevar sunt chiar adevarate
 
http://feraru.eu/777
anyhoo
imi doresc asa de mult sa-l vad il sun in fiecare zi si asta plangggggggggg cand ma gandesc ca dintr-o prostie se poate ajunge la ceva tragic datorita "ajutoarelor" acelor persoane cu care ieseam va rog sa ma credeti nu l-am mai vazut de ani buni si-mi doream sa stiu ca este bine el refuza sa vb cu mine despre asta dar tot dvs mi-ati bagat in cap aceasta cand am intrebat da ce am facut si-mi vine in minte faza stiti foarte bine ce faceam eu pe net ca vedeti cred nu ma pricep bine la MCTI nu am studiat in domeniu am facut matematica eu nu altceva si nu vreau sami provoace rau alti nestiind prietenia care a fost intre mine si ei dar aceasta viata care desparte suflete bune sa faca ca regasirea sa fie tragica poate chiar sa nu-l mai vad asa cum vb acel Papa Stefan in carciuma spunand ca vrea sa-l vada ucis pe patron dar de unde ca vroia sa ma ucida pe mine nu este frumos sa ma desparta acest ateu de un prieten drag
 
http://feraru.eu/777
anyhoo
dl hay hui imi puteti spune si mie cum pot lua legatura cu onea.george@yahoo.com fiindu-mi un prieten foarte bun care sa intamplat o prostie cu mult timp in urma si l-am injurat el fiind plecat din tara nestiind ca sa intors si locuieste in bucuresti acest nr de tel care mi la lasat a disparut eu stiu ca l-am mai folosit in romania vb cu persoane dupa el nefolosind injurii atunci cand am facut cu prietenul meu foarte bun acest lucru nu vazusem nici poza nimic credeam ca este o persoana care ma dezamagit dar nu am st6iut ca este acest suflet bun care a plecat si nu mai stiam de el absolut nimic chiar nici id-ul nu-l aveam obtinandu-l de la verisoara lui onea.george si oneageorge le aveam in lista nu stiam ca este vb despre georgica din targoviste care de fapt spusese ca sta in giulesti ghencea nu-mi amintesc exact eu am pierdut foarte multe telef am iesit cu prieteni mai putin buni asa cum este acest baiat si injurau la tel nu stiu ce interese aveau eu tin minte ca atunci cand am intrat de aici v-am intrebat de ce ma urmariti am furat....la care dvs injura pe unu imi aduc aminte de o faza cand am iesit cu un prieten la costin georgian si a injurat la tel spunandu-mi si mie injura injura el avea manusi in mana in acel moment ochelari de soare la ochi eu nu am injurat plecasem de la firma respectiva benzinaria am spus de ce sa-l injur pe marius fost coleg care chiar nu am nimic cu el eu imi facusem datoria de a chema politia capitalei deoarece sectia 7 politie am crezut ca nu si-a facut datoria gasind o masina care a alimentat si nu a achitat in acea seara tot cu acest faimos papa stefan eram pe tura ma gandesc ca aceasta persoana stia situatia intamplata cu mult timp in urma asa cum si dvs bine stiti ca acum imi dau seama ca dvs a-ti locuit in banu manta acolo unde au ai mei ap inchiriat eu in momentul cand georgica a plecat stateam in socului dupa care m-am mutat si chiar nimic nu mai stiam de el si imi doream enorm sa vb cu el nestiind cum sa iau legatura mai o intrebam pe verisoara lui imi spunea ca e bine si asta eu nu as vrea ca acel papa stefan cu acel marius21cpi sa-mi creeze vreun rau agravand sunand si injurand eu de cate ori am folosit acest nr de tel nu am injurat mai mult decat atat imi doream enorm sa-i aud vocea lui sa stiu ca ne putem vedea atunci a fost o situatie neplacuta eu intrand intr-un altfel de anturaj cea ce singurul care ii spuneam totul era acest georgica prieten bun care a disparut dintr-o data si vreau sa nu creada ca ceea ce sa intamplat a fost cu intentie sau eu foloseam nr acesta de tel spunand injuri asa cum facea papa stefan sunt oameni extrem de rai in lume cazul meu nu este nu am vrut sa jignesc acest suflet cu adevarat special si si mai mult decat atat nu stiam despre tatal lui care din pacate nu mai este printre noi.V-as multumi enorm de mult daca dvs puteti face de a lua legatura cu el,oricum imi pare rau ca este distanta care este ca daca eram acolo cu siguranta puteam sa explic totul si sa pot ii spune toate lucrurile petrecute de cand nu ne-am mai vazut
 
http://feraru.eu/777
anyhoo
uff nu stiu este un tip din targoviste si eu l-am injurat o data pe mess nefolosind facebook si astea nu stiam ca-i el nevazandui poza si dupa peste 8 ani acum vad ca de fapt ma urmarit dar credeti-ma nu cu intentie a fost asta si culmea un nr de tel la care nu raspunde si stiu ca l-am mai folosit din romania si raspundeau alte persoane dar nu injurand vorbind si chiar intalnindu-ma cu ele in cazul in care acest baiat a pus pe cineva sa urmareasca un nr de tel in cazul interceptari vocea este redata si cum se poate asculta ca dusmani pe unde am lucrat slava domnului cati sunt si un coleg vb foarte urat la tel acum inteleg eu ce mi-ati spus dvs cu timp in urma cand va intrebam de ce ma urmariti
 
http://feraru.eu/777
Salt la forumul:
Cele mai noi discuţii active în forum
  Discuţie Vizualizări Răspunsuri Ultima postare
Filme online gratis
Rcomandari filme online
20250 1 AkshayKumar
14.11.2016, 10:29
Alabama DMV driving test
Utile
23957 0 anyhoo
18.08.2016, 08:49
15 lucruri la care SUA stau...
Noutati de ultima ora despre domenii diverse
4897 0 anyhoo
05.03.2016, 13:07
Conectare
Utilizator

Parolă



Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă
Căutare
Caută în tot site-ul:
Bun venit anyhoo!
Utilizatori conectaţi
Vizitatori conectaţi: 1
Membri conectaţi: 0
Membri înregistraţi: 204
Cel mai nou membru: kakakaoo
Shoutbox
You must login to post a message.

09.02.2012, 14:56
La școală în anul 2030, ora de gramatică: - Și, copii, amintiți-vă legea de bază a punctuației: după semnul kiss nu se pune virgulă!

15.01.2012, 05:01
"God grant us the serenity to accept the things we cannot change, courage to change the things we can, and wisdom to know the difference."

12.07.2010, 14:38

05.07.2010, 21:11
blog anyhoo

Sorry: We are unable to display this feed at this time

RSS Feeds